Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Ložnice > Matrace > Luxusní matrace > Dřevočal Matrace z bio pěny Malaga 7-zónová V-18cm 1+1 ks

Akční matrace ze studené a bio pěny se 7 zónami v kvalitním potahu cena za 2 ks

Akční nabídka dvou zdravotních matrací MALAGA za cenu jedné. Kvalitní 7 zónová matrace, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené a oblíbené viscoelastické pěny. Oranžová nosná vrstva je tvarovaná do masážních nopů. Je tvořena z visco elastické pěny obohacené o sojový extrakt. Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo. Zelená nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů, je tvořena z kvalitní studené pěny s přídavkem Aloe vera. Ta má příznivý vliv na pokožku. Jádro matrace tvoří studená pěna, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení matrace v oblasti kolem ramen. Je vhodná pro osoby do 130 kg. Celková výška matrace je i s potahem 18 cm. Potah lze sejmout a prát do 60°C. Rozměry je možné si vybrat níže. Záruka na jádro je 4 roky.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: DEL.MALAGA-AK-1+1
Příplatky dle vybraných variant
Velikosti akčních matrací
200 x 90 cm
Změnit
bez příplatku
Vzorník potahů
úplet
Změnit
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
9 366,- Kč
7 741,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Zdravotní matrace MALAGA, kombinace studené a líné pěny. 2 za cenu 1. AKCE!!
Doplňující fotky (5)

Varianty produktu

Velikosti akčních matrací

Vzorník potahůKvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

2 zdravotní matrace MALAGA z visco a studené pěny - 2 ks za cenu jedné!!

Sojový extrakt, ze kterého jsou vyráběné matrace, má nejen příznivý vliv na lidský organizmus, ale také šetří náš ekosystém - snižuje spotřebu nerostných surovin. Soja je již po tisíce let ceněnou surovinou zemí Dálného východu pro svůj poměrně vysoký podíl lecitinu. Lecitin zvyšuje intenzitu dýchání lidské kůže a ovlivňuje její pružnost. Udržuje správnou pH-hodnotu kůže a podporuje přirozený ochranný plášť proti agresivním vlivům z okoního prostředí. Použití přírodní suroviny má zásadní vliv na výsledné vlastnosti matrace . Materiál nabízí výbornou pružnost a snižuje tak riziko případné deformace výrobku. Zvyšuje se tak jeho elasticita. Při konstrukci jader matrací ze sojového extraktu vychází výrobce z ověřených zkušeností a především z kladné odezvy spokojených zákazníků.

Kvalitní sedmizónová matrace, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené / HR a oblíbené viscoelastické pěny. Oranžová nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z viscoelastické pěny obohacené o sójový extrakt. Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo. Zelená nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z kvalitní studené pěny / HR s přídavkem Aloe vera, které má příznivý vliv na pokožku. Jádro matrace tvoří elastická pěna MediFoam, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení matrace v oblasti ramen.
Klinicky testováno.
Celková výška matrace je cca 18 cm.
Nosnost do 130 kg.


Záruční lhůta: 36 měsíců
Druh zboží: matrace
Řada: DŘEVOČAL
Typ: biopěna
Rozměry: Výška matrace 18 cm
Hmotnost: 25 Kg
Materiál: studená pěna

Pošlete dotaz na zboží Dřevočal Matrace z bio pěny Malaga 7-zónová V-18cm 1+1 ks

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici čtyři:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Dřevočal Matrace z bio pěny Malaga 7-zónová V-18cm 1+1 ks. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Dřevočal Matrace z bio pěny Malaga 7-zónová V-18cm 1+1 ks" si zákazníci také objednávají

S "Dřevočal Matrace z bio pěny Malaga 7-zónová V-18cm 1+1 ks" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: DŘEVOČAL

Kategorie produktu: Dřevočal Matrace z bio pěny Malaga 7-zónová V-18cm 1+1 ks