Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Kancelář > Pracovna > > CP 60 - Stůl zakončovací oblouk 60cm

Jednací stůl do kanceláře přídavný CP 60

Jednací stůl do kanceláře přídavný CP 60. Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. Dorovnání výšky, skrytá kabeláž, certifikace EU, 5 let záruka, snadná montáž.

Dodací lhůta: 1-2 týdny

Katalog. č: OFO.CP 60
Příplatky dle vybraných variant
Barva čel /dveří / horní desky
třešeň
Změnit
bez příplatku
Vzorník barev kovu
Šedá RAL 9006 / 60G
Změnit
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
990,- Kč
818,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
CP 60 - Stůl zakončovací oblouk 60cm
Doplňující fotky (7)

Varianty produktu

Barva čel /dveří / horní desky

Vzorník barev kovu

  • Podrobný popis a parametry

Technické parametry CP 60

Hmotnost: 5,10 kg
Šířka: 60 cm
Výška: 75.5 cm
Hloubka: 40 cm

Pracovní desky

Pracovní desky stolů řady HOBIS Cross jsou tvaroványtak, abyste mohli maximálně využít plochu deskya najít optimální pozici pro monitor svého počítače.Pro zajištění co nejvyššího komfortu jsou v nabídcei rohové pracovní stoly s ergonomicky tvarovanýmideskami, které odpovídají normě ČSN EN 527–1.Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránitpřed poškozením. O kabely od PC či stolní lampy sepostará praktická průchodka, která kabely jednodušesvede pod desku, kde si s nimi poradí chytřezkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že sekabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci.Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitua ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normámČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001a ČSN 910100.

Podnože

Moderní kovové nohy vás osloví moderním designema funkčností. Kabely vašeho počítače a další elektroniky,svedené pod pracovní desku, chytře ukryje plastovýkryt nohy, kterým lze kabely vést až k podlaze.Samozřejmostí je systém rektifikace, který v případěnerovné podlahy umožňuje výškové dorovnání stoluaž o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonalerovná. Nohy propojuje 18 mm tlustá laminovanádřevotřísková deska, která zajišťuje stabilitu stolů.Na výběr máte tři designově odlišné typy nohouve dvou barvách – černé a šedé. Plastová výplň jev barvě antracitu.

Montáž

Řada HOBIS Cross nabízí celkem 62 prvků, kterédíky jednoduchému spojovacímu systému můžeterůzně kombinovat. Stolovou sestavu si tak můžeteposkládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lzekdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovacísystém je totiž automaticky součástí každého prvku.Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře,dodáváme stoly demontované v několika samostatných,bezpečně zabalených balících. Součástíkaždého balení je také přehledný návod.


Záruční lhůta: 60 měsíců
Druh zboží: stůl psací
Řada: CROSS 100
Typ: lamino podnoží
šířka: 60 cm
výška: 75.5 cm
hloubka: 40 cm
Hmotnost: 6 Kg
Materiál: lamino

Pošlete dotaz na zboží CP 60 - Stůl zakončovací oblouk 60cm

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici pět:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek CP 60 - Stůl zakončovací oblouk 60cm. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S "CP 60 - Stůl zakončovací oblouk 60cm" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: OFFICE PRO

Kategorie produktu: CP 60 - Stůl zakončovací oblouk 60cm