Zavolejte nám 608 449 964

Dětská postel TRIO

Dětská postel TRIO z masivní borovice. Postel je dodávána s roštem, bez matrace, tu je však možné doobjednat. Doporučené rozměry matrace 80 x 190 cm. Jednoduché provedení je efektně doplněno čelem s vyfrézovaným obrázkem. Motiv obrázku si lze zvolit z několika různých variant: měsíc, slunce, slon, auto, srdce, ovoce, číslo 3, číslo 5 nebo tabuli bílé barvy, na kterou lze psát mazacím fixem. Postel je dodávána ve čtyřech barevných provedeních: borovice natural, borovice s mořením v bílé barvě, borovice s mořením v barvě olše nebo borovice s mořením v barvě ořech. Čela postele lze kontrastně probarvit. Výběr barev pro dekoraci čel - bílá, borovice natural, olše, ořech, modrá, pomerančová, zelená, fialová, hnědá, malina, popel nebo vanilka. Všechny barvy moření naleznete v našem vzorníku Dolmar. Samotnou postel je možno doplnit dalšími díly nábytku DOLMAR a docílit tak dokonalé harmonie.

Dodací lhůta: 8 týdnů

Katalog. č: CSO.DOL-TRIO
Příplatky dle vybraných variant
Barva

Změnit
bez příplatku
Barva doplňků

Změnit
bez příplatku
Motiv čela

Změnit
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
4 311,- Kč
3 563,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Dětská postel TRIO DOL-TRIO
Doplňující fotky (14)

Varianty produktu

BarvaBarva doplňků

Motiv čelaU tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Dětská postel TRIO z masivní borovice. Postel je dodávána s roštem, bez matrace, tu je však možné doobjednat. Doporučené rozměry matrace 80 x 190 cm. Jednoduché provedení je efektně doplněno čelem s vyfrézovaným obrázkem. Motiv obrázku si lze zvolit z několika různých variant: měsíc, slunce, slon, auto nebo srdce. Postel je dodávána ve čtyřech barevných provedeních: borovice natural, borovice s mořením v bílé barvě, borovice s mořením v barvě olše nebo borovice s mořením v barvě ořech. Čela postele lze kontrastně probarvit. Výběr barev pro dekoraci čel - bílá, borovice natural, olše, ořech, modrá, pomerančová, zelená, fialová, hnědá, malina nebo vanilka. Všechny barvy moření naleznete v našem vzorníku Dolmar. Samotnou postel je možno doplnit dalšími díly nábytku DOLMAR a docílit tak dokonalé harmonie.
Typ výrobku:dětský pokoj, ložnice
Barva:na výběr
Material:dřevo / masív
Váha:55
Rozměry:Š:196 V:71 H:88


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: postel
Rozměry: Š:196 V:71 H:88
šířka: 196 cm
výška: 71 cm
hloubka: 88 cm
Hmotnost: 55 Kg

Pošlete dotaz na zboží Dětská postel TRIO DOL-TRIO

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici čtyři:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Dětská postel TRIO DOL-TRIO. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: CASARREDO

Kategorie produktu: Dětská postel TRIO DOL-TRIO