Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Dětský pokoj > Dětské postele, postýlky > Dětská postel TRIO poschoďová DOL-TRIO-P

Dětská postel TRIO poschoďová

Dětská poschoďová postel TRIO z masivní borovice. Postel je dodávána s roštem, bez matrace, tu je však možné doobjednat. Doporučené rozměry matrace 80 x 190 cm. Výška mezi horním a dolním lůžkem je cca 90 cm. Jednoduché provedení je efektně doplněno čely s vyfrézovaným obrázkem. Motiv obrázku si lze zvolit z několika různých variant: měsíc, slunce, slon, auto, srdce, ovoce, číslo 3, číslo 5 nebo tabuli bílé barvy, na kterou lze psát mazacím fixem. Do poznámek k objednávce dopište, pokud si přejete mít dole a nahoře rozdílné motivy vzorů. Postel je dodávána ve čtyřech barevných provedeních: borovice natural, borovice s mořením v bílé barvě, borovice s mořením v barvě olše nebo borovice s mořením v barvě ořech. Čela postele lze kontrastně probarvit. Výběr barev pro dekoraci čel - bílá, borovice natural, olše, ořech, modrá, pomerančová, zelená, fialová, hnědá, malina, popel nebo vanilka. Všechny barvy moření naleznete v našem vzorníku Dolmar. V naší nabídce najdete také jednoduchou postel, zásuvky pod postel a doplňky k patrové posteli. Samotnou postel je možno doplnit dalšími díly nábytku DOLMAR a docílit tak dokonalé harmonie.

Dodací lhůta: 8 týdnů

Katalog. č: CSO.DOL-TRIO-P
Příplatky dle vybraných variant
Barva

Změnit
bez příplatku
Barva doplňků

Změnit
bez příplatku
Motiv čela

Změnit
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
11 711,- Kč
9 679,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Dětská postel TRIO poschoďová DOL-TRIO-P
Doplňující fotky (18)

Varianty produktu

BarvaBarva doplňků

Motiv čelaU tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Dětská poschoďová postel TRIO z masivní borovice. Postel je dodávána s roštem, bez matrace, tu je však možné doobjednat. Doporučené rozměry matrace 80 x 190 cm. Jednoduché provedení je efektně doplněno čely s vyfrézovaným obrázkem. Motiv obrázku si lze zvolit z několika různých variant: měsíc, slunce, slon, auto nebo srdce. Postel je dodávána ve čtyřech barevných provedeních: borovice natural, borovice s mořením v bílé barvě, borovice s mořením v barvě olše nebo borovice s mořením v barvě ořech. Čela postele lze kontrastně probarvit. Výběr barev pro dekoraci čel - bílá, borovice natural, olše, ořech, modrá, pomerančová, zelená, fialová, hnědá, malina nebo vanilka. Všechny barvy moření naleznete v našem vzorníku Dolmar. V naší nabídce najdete také jednoduchou postel, zásuvky pod postel a doplňky k patrové posteli. Samotnou postel je možno doplnit dalšími díly nábytku DOLMAR a docílit tak dokonalé harmonie.
Typ výrobku:dětský pokoj
Barva:na výběr
Material:dřevo / masív
Váha:72
Rozměry:Š:196 V:171 H:88


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: postel
Rozměry: Š:196 V:171 H:88
šířka: 196 cm
výška: 171 cm
hloubka: 88 cm
Hmotnost: 72 Kg

Pošlete dotaz na zboží Dětská postel TRIO poschoďová DOL-TRIO-P

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici pět:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Dětská postel TRIO poschoďová DOL-TRIO-P. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: CASARREDO

Kategorie produktu: Dětská postel TRIO poschoďová DOL-TRIO-P