Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Studentský pokoj > Studentský rostoucí nábytek > Rostoucí studentské židle > VÁLEK Dětská ROSTOUCÍ židle LUCIE z masivního buku s výběrem laku

Kvalitní dětská rostoucí židlička NICOL - inovovaná z masivního buku

Kvalitní rostoucí židle NICOL - inovovaná z masivního bukového dřeva typu NIKOL, KLÁRA, JITRO, MONY a UNIZE. Bočnice mají tloušťku 19 mm, sedáky a opěrka také 19 mm. Židle NICOL BUK patří mezi nejoblíbenější dětské židle. Český výrobek. Praktická dětská rostoucí jídelní židle NICOL NEW vyrobená z bukového masivu domácí produkce, který neobsahuje žádné formaldehydy, dioxin, těžké kovy apod. Díky vyfrézovaným drážkám v bočnicích je židlička nastavitelná podle výšky Vašeho dítěte, je tedy vhodná pro batolata i školáky. Má jednoduchý design a odlehčenou konstrukcí s nosností do 70 kg. Židle podporuje správné sezení dětí. Umožňuje sezení dětí u stolu ve výšce dospělých a zároveň poskytuje oporu pro nohy dítěte. Dodávána v bezbarvém laku.

Dodací lhůta: 1-2 týdny

Katalog. č: VLK.NICOL-BUK
Příplatky dle vybraných variant
Výběr moření
buk-přírodní
Změnit
bez příplatku
Původní cena: 2 590,- Kč
Celková cena
včetně příplatků:
2 521,- Kč
2 084,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
VÁLEK Dětská ROSTOUCÍ židle LUCIE z masivního buku s výběrem laku
Doplňující fotky (9)

Varianty produktu

Výběr moření

Dětská ROSTOUCÍ židle NICOL NEW BUK

kvalitní zpracování masivního bukového dřeva.

Český výrobek. Skvělý kompromis mezi smrkovou a bukovou židlí za rozumnou cenu. Praktická dětská rostoucí jídelní židle Nicol Buková, v designu již oblíbené židle Nikol smrkové, tato je ale vyrobená z bukové překližky se smrkovým jádrem, která zaručuje výrobku kvalitní mechanické vlastnosti, jako nosnost a tvarovou stálost, díky křížovému lepení v několika vrstvách. Zároveň se povrch židle nadměrně nepoškozuje otlaky a vrypy při používání, právě proto, že vrchní vrstva je buková.

Bočnice mají tloušťku 19 mm. Sedáky tloušťky 19 mm, jsou taktéž vyrobeny z bukové překližky,  vzhledem předvrtaným otvorům v bočnicích je židlička nastavitelná podle výšky Vašeho dítěte, je tedy vhodná pro batolata i školáky. Má jednoduchý design a odlehčenou kostrukci s nosností do 70 kg. Židle podporuje správné sezení dětí. Umožňuje sezení dětí u stolu ve výšce dospělých a zároveň poskytuje oporu pro nohy dítěte.

Tuto rostoucí židli je možno doplnit přikoupením polštářků, které jsou vyrobeny právě pro tento model židle.

Židlička podporuje správné sezení dětí. Umožňuje sezení dětí u stolu ve výšce dospělých a zároveň poskytuje oporu pro nohy dítěte.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: židle rostoucí
Řada: LUCIE
Typ: rostoucí
Rozměry: Sedáky a opěrka tl. 19 mm
šířka: 44 cm
výška: 85 cm
hloubka: 46 cm
Hmotnost: 5 Kg
Materiál: masiv-buk

Pošlete dotaz na zboží Dětská rostoucí židle NICOL masivní buková s volbou barev

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici dvě:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek VÁLEK Dětská ROSTOUCÍ židle LUCIE z masivního buku s výběrem laku. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "VÁLEK Dětská ROSTOUCÍ židle LUCIE z masivního buku s výběrem laku" si zákazníci také objednávají

K "VÁLEK Dětská ROSTOUCÍ židle LUCIE z masivního buku s výběrem laku" doporučujeme

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: VALEK

Kategorie produktu: VÁLEK Dětská ROSTOUCÍ židle LUCIE z masivního buku s výběrem laku