Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Ložnice > Matrace > Sendvičové matrace > DIANA matrace z MediFoam na dvoulůžko

Matrace DIANA z MediFoam s ortopedickými vlastnostmi dvoulůžková

Jedná se o luxusní matraci s dvojí tuhostí a vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Vrchní fialová antidekubitní nosná vrstva je tvořena HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený soja olej, tuhost č.2. Světle zelená nosná vrstva je vyrobena z MediFoam pěny, tuhost č.3. Taštičkové jádro v kombinaci s HR bio pěnou a tvrzenou MediFoam pěnou vytváří maximální komfort pro perfektní odpočinek a spánek. Výška jádra 23 cm.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: DEL.DIANA-2
Příplatky dle vybraných variant
Velikosti matrace
200 x 180 cm
Změnit
bez příplatku
Vzorník potahů
úplet
Změnit
876,-
Celková cena
včetně příplatků:
15 484,- Kč
12 796,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
DIANA matrace z MediFoam
Doplňující fotky (1)
  • DIANA matrace z MediFoam

Varianty produktu

Velikosti matrace
Vzorník potahůVyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Jedná se o luxusní matraci s dvojí tuhostí a vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Vrchní fialová antidekubitní nosná vrstva je tvořena HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený soja olej, tuhost č.2. Světle zelená nosná vrstva je vyrobena z MediFoam pěny, tuhost č.3. Taštičkové jádro v kombinaci s HR bio pěnou a tvrzenou MediFoam pěnou vytváří maximální komfort pro perfektní odpočinek a spánek.
Výška jádra 23 cm.

-atypické rozměry všech matrací jsou možné, lze je objednat pouze e-mailem

Stáhněte si:


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: matrace
Řada: DŘEVOČAL
Typ: biopěna
Rozměry: Výška jádra-24cm
Hmotnost: 14 Kg

Pošlete dotaz na zboží DIANA matrace z MediFoam na dvoulůžko

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici dvě:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek DIANA matrace z MediFoam na dvoulůžko. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S "DIANA matrace z MediFoam na dvoulůžko" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: DŘEVOČAL

Kategorie produktu: DIANA matrace z MediFoam na dvoulůžko