Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Kancelář > Kancelářské doplňky > Gelová podložka pod myš Vidamic Technogel® Chameleon bílá

Gelová podložka pod myš Vidamic Technogel® Chameleon bílá s přechodem do žluté

Bojíte se syndromu karpálního tunelu? Tak to je pro Vás tato vychytávka jako dělaná. Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Podložky Vidamic jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu. Gelové podložky jsou pokryty speciální tkaninou. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu. Prostor, který je určen pro práci myši se vyznačuje extrémní klouzavostí myši a nevytváří téměř žádný odpor. Rám podložky je po obvodu plastový, z důvodu kvality a trvanlivosti výrobku. Provedení: bílá s přechodem do žluté (gelová část-antracit).

Dodací lhůta: 6 dnů

Katalog. č: EGT.65163
1 122,- Kč
927,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Gelová podložka pod myš Vidamic Technogel® bílá s přechodem do žluté
Doplňující fotky (4)
 • Podrobný popis a parametry

Podložka pod myš s technogelem, je nekvalitnější dostupná podložka pod myš na našem trhu. Rám podložky po obvodu je plastový, z důvodu trvanlivosti výrobku. V přední části vrchní strany obsahuje příjemný Technogel® který je pokryt velmi kvalitní tkaninou, která je při dotyku příjemná. Zamezuje tak vzniku tlakových bodů a minimalizuje riziko vzniku poškození karpálního tunelu.V prostoru, který je určen pro samotnou myš je speciální povrch, který při použití myši nevzniká žádný odpor, a je vytvořen pro přesné vedení myši.Ze spodní části podložky pod myš je guma, která vymezuje případné nežádoucí účinky, tlumí případné nárazy a zamezuje ,,klouzání" po pracovním povrchu.

Specifikace:

 

 

 • výplň: celogelová
 • materiál: Technogel®
 • povrch: s extrémní klouzavostí (pro myš)
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • spodní povrch: měkká guma s přilnavostí (aby necestovala po pracovním povrchu)
 • gelové části od prostoru pod myš: 14mm
 • rozměry: 287x208x25mm
 • provedení: bílá s přechodem do žluté (gelová část-antracit)
 • záruka: 120 měsíců

 • Tyto výrobky patří ke špičce ve svém oboru a jsou neustále inovovány, proto je na tyto produkty záruka 120 měsíců, což svědčí o vysoké kvalitě těchto výrobků. Položky Vidamic jsou nejkvalitnější dostupné podložky svého druhu.


  Záruční lhůta: 120 měsíců
  Druh zboží: doplňky kancelářské
  Řada: HUMANSCALE
  Typ: podložka technogel
  šířka: 28.7 cm
  výška: 2.5 cm
  hloubka: 20.8 cm
  Hmotnost: 1 Kg
  Materiál: gel

  Pošlete dotaz na zboží Gelová podložka pod myš Vidamic Technogel® Chameleon bílá

  jméno Váš dotaz
  email (*)
  telefon
  Vepište číslici sedm:

  Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Gelová podložka pod myš Vidamic Technogel® Chameleon bílá. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

  Výrobky skladem a ihned k dodání

  Výrobce: ERGOPRODUCT

  Kategorie produktu: Gelová podložka pod myš Vidamic Technogel® Chameleon bílá