Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Firmy, Nemocnice, Školy... > Zdravotnický nábytek > Kartotéky > Kovová kartotéka 4-zásuvková sv. šedá svařovaná

Kvalitní plechová 4-zásuvková kartotéka se svařovaným korpusem v šedé barvě RAL-7035

Kvalitní kovová kartotéka čtyřzásuvková - formát A4, sokl v= 80 mm, nosnost zásuvky 40 KG, teleskopický kuličkový výsuv 100%, centrální uzamykání cylindrickým zámkem, systém blokace vysunutí více zásuvek. Možnost použití dělících plechů. Lakování práškovou barvou. Barva světlešedá - RAL 7035. Hmotnost 56 kg. Vyrobeno v ČR.

Dodací lhůta: 2-3 týdny

Katalog. č: TCHK.KR A4 4 S
Příplatky dle vybraných variant
Volba zámku skříně
cylindrický zámek se 2...
484,-
Vzorník kovu dveří
RAL 7035 šedá
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
8 399,- Kč
6 942,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Kovová kartotéka 4-zásuvková sv. šedá svařovaná
Doplňující fotky (6)

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

Český výrobce dodává kvalitní kartotéky a lístkovnice s nadstandardní odolností a moderním vzhledem. Korpusy kartoték jsou konstruovány jako robustní svařence. Zásuvky jsou vedeny teleskopickými plnovýsuvnými lištami, které se vyznačují lehkým chodem i při plném zatížení. Na přání je za příplatek možno vyrobit kartotéky vybavené zásuvkami s komfortním dotahem a tlumením. Zásuvky mají nosnost 40 Kg a jsou uzpůsobené jak pro uložení závěsných registratur formát A4, tak i pro volné uložení složek s dokumenty formátu A4. Zásuvky lístkovnic na karty formátu A5 a A6 se vyrábějí v provedení s možností uložení karet v jedné radě nebo ve dvou řadách. Standardem je vybavení zásuvek perforací pro stabilní uchycení dělících příček v rastru 25 mm. Zásuvky kartoték jsou centrálně uzamykatelné cylindrickým zámkem a jsou vybaveny mechanismem, který brání vysunutí více zásuvek a jejich následnému převrácení. Kartotéky je možno dodat buďto v celokovovém provedení nebo v provedení s horní deskou a čely zásuvek z lamino desek s ABS hranou v dekorech dřeva nebo pastelových barvách. Správnou volbou barvy nebo dekoru dřeva a úchytky je možno design perfektně sladit s ostatním nábytkem kanceláře nebo ordinace.

Kartotéka A4,
barva: RAL 7035 šedá
4x zásuvka, rozm. 1320 x 400 x 600 mm.
Výsuv 100%, nosnost zásuvky 40 Kg,
centrální zamykání,
blokace vysunutí více zásuvek jako ochrana proti převrácení.

Možno přikoupit plechové délící příčky.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: kartotéka
Řada: TECHNO
Typ: kovová kartotéka
Rozměry: 1320 x 400 x 600 mm
šířka: 40 cm
výška: 132 cm
hloubka: 60 cm
Hmotnost: 56 Kg
Materiál: kov

Pošlete dotaz na zboží Kovová kartotéka 4-zásuvková sv. šedá svařovaná

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici šest:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Kovová kartotéka 4-zásuvková sv. šedá svařovaná. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

K "Kovová kartotéka 4-zásuvková sv. šedá svařovaná" doporučujeme

S "Kovová kartotéka 4-zásuvková sv. šedá svařovaná" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: TECHNOBANK

Kategorie produktu: Kovová kartotéka 4-zásuvková sv. šedá svařovaná