Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Kuchyně > Kuchyňské skříňky > Horní kuchyňské skříňky > Kuchyňská linka, Rigoletto dark / light, wenge, JURA NEW I ZS 00000302

Kuchyňská linka, Rigoletto dark / light, wenge, JURA NEW I ZS

Moderní kuchyňská sestava v praktickém světlém barevném provedení. Barevné provedení: rigolletto dark / Rigoletto light / wenge. Úchytky jsou plastové. Materiál: DTD laminovaná. Tloušťka materiálu: 16 mm Tloušťka pracovní desky je 28 mm, horní rozměr s digestoří skříňkou je 2,6 m, spodní rozměr je 2 m. Základní sestava se skládá ze čtyř horních a tří dolních skříněk. Skříňky jsou dodávány včetně pracovní desky a dolní lišty, dřezová skříňka je dodávána bez pracovní desky. Doporučujeme si dokoupit univerzální L / P dřez v ceně 1.980 Kč. Jura new I ZS je dodávána v demontu.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: TMA.0000030215
10 441,- Kč
8 629,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Kuchyňská linka, Rigoletto dark / light, wenge, JURA NEW I ZS 00000302
Doplňující fotky (7)
  • Podrobný popis a parametry

Moderní kuchyňská sestava v zajímavém jedinečném barevném provedení. Hodí se dokonale do každé domácnosti, protože k ní snadno doladíte ostatní nábytek a doplňky. V kuchyni je nejdůležitější její přizpůsobení Vašim potřebám a její praktické využití. Údržba a manipulace je jednoduchá a praktická. Úchytky jsou plastové, panty kovové metalové. Její barevné provedení je následující: dvířka jsou v tmavě hnědé barvě rigolletto dark v kombinaci se světle částmi light. Korpus je v tmavé barvě wenge. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky. Tloušťka pracovní desky je 28 mm, horní rozměr s digestoří skříňkou je 2,6 m, spodní rozměr je 2 m. Základní sestava se skládá ze čtyř horních a tří dolních skříněk. Skříňky jsou dodávány včetně pracovní desky a dolní lišty, dřezová skříňka je dodávána bez pracovní desky, kde Vám doporučujeme si dokoupit univerzální L / P dřez z naší nabídky. Jura new I ZS je dodávána v demontu.
Váha:160


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: kuchyňský nábytek
Rozměry: 0
Hmotnost: 143 Kg

Pošlete dotaz na zboží Kuchyňská linka, Rigoletto dark / light, wenge, JURA NEW I ZS 00000302

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici sedm:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Kuchyňská linka, Rigoletto dark / light, wenge, JURA NEW I ZS 00000302. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Kuchyňská linka, Rigoletto dark / light, wenge, JURA NEW I ZS 00000302" si zákazníci také objednávají

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: TEMPO KONDELA

Kategorie produktu: Kuchyňská linka, Rigoletto dark / light, wenge, JURA NEW I ZS 00000302