Zavolejte nám 266 316 228
Úvodní strana > Ložnice > Matrace > Luxusní matrace > Luxusní matrace MANILA 1+1 ks

Zdravotní matrace MANILA 1+1 navíc

Vysoce luxusní matrace MANILA s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní fialová antidekubitní nosná vrstva s tuhostí č. 3 - vhodná pro muže, je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený soja olej. Tato bio pěna vyniká svou elasticitou, prodyšností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Díky speciálními příčnému a podélnému průřezu je zajištěno provzdušnění a optimální pohodlí pro každou část lidského těla. Střed matrace tvoří dvě tvrzené pěny MediFoam odlišných tuhostí. Celková výška matrace cca 21 cm.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: DEL.MANILA-1+1
Příplatky dle vybraných variant
Velikosti akčních matrací
200 x 90 cm
Změnit
bez příplatku
Vzorník potahů
úplet
Změnit
bez příplatku
Původní cena: 22 000,- Kč
Celková cena
včetně příplatků:
11 221,- Kč
9 274,- Kč bez DPH
Při platbě převodem ušetříte 224,- Kč (- 2% z ceny)
Lukáš SVOBODA Poradí Vám
Lukáš SVOBODA
266 316 228
Luxusní matrace MANILA 1+1 zdarma
Doplňující fotky (1)
  • Luxusní matrace MANILA 1+1 zdarma

Varianty produktu

Velikosti akčních matrací

Vzorník potahůKvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Vysoce luxusní matrace s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní fialová antidekubitní nosná vrstva s tuhostí č. 3 - vhodná pro muže, je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený soja olej. Tato bio pěna vyniká svou elasticitou, prodyšností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Díky speciálními příčnému a podélnému průřezu je zajištěno provzdušnění a optimální pohodlí pro každou část lidského těla. Střed matrace tvoří dvě tvrzené pěny MediFoam odlišných tuhostí.
Celková výška matrace cca 21 cm.

MediFoam

Tato vysoce gramážní pěna byla vytvořena speciální technologií, která se vyznačuje skvělými ortopedickými vlastnostmi. Má dokonalou prodyšnost, pružnost, je tvarově stálá a má dlouhou životnost. Zvýšená pórovitost je velmi dobrá k odvádění tepla z matrace, tato pěna tzv. dýchá. Matrace z pěny MediFoam zajišťují ideální uvolnění páteře, kloubů a svalů po dobu vašeho spánku. Jsou zdravotně testované a mají certifikát Textilního zkušebního ústavu, s. p. v Brně. Pěna MediFoam je garancí kvality.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: matrace
Řada: DŘEVOČAL
Typ: pěna MediFoam
výška: 21 cm
Hmotnost: 14 Kg

Pošlete dotaz na zboží Luxusní matrace MANILA 1+1 ks

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici sedm:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Luxusní matrace MANILA 1+1 ks. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S "Luxusní matrace MANILA 1+1 ks" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: DŘEVOČAL

Kategorie produktu: Luxusní matrace MANILA 1+1 ks