Zavolejte nám 608 449 964

Sendvičová matrace ze 2 studených pěn SOFIA

Kvalitní 7 zónová matrace s jádrem složeným ze 2 studených pěn s různou tuhostí. To umožňuje volbu tužší a měkčí strany dle váhy nebo přání zákazníka. Promyšlený vlnkovitý řez jádra ideálně rozloží váhové zatížení a tak zajistí dokonalou propustnost vzduchu i při zatížení během spánku. Povrch matrace tvoří oblíbená viscoelastická pěna která je tvarovaná do nopů, ty zlepšují prokrvení pokožky a umožňují uvolnění svalů během spánku. Matrace je vhodná pro všechny typy lamelových roštů. Celková výška matrace je cca 17cm. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60°C. Nosnost matrace je do 120 kg.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: DEL.Sofia
Příplatky dle vybraných variant
Velikosti matrace
200 x 90 cm
Změnit
bez příplatku
Vzorník potahů
úplet
Změnit
278,-
Celková cena
včetně příplatků:
4 909,- Kč
4 057,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Matrace SOFIA 7 zónová oboustranná s různou tuhostí
Doplňující fotky (5)

Varianty produktu

Velikosti matrace

Vzorník potahůVyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Kvalitní 7 zónová matrace s jádrem je složená ze dvou studených pěn o různých tuhostech. To umožňuje volbu tužší a nebo měkčí strany. Promyšlený vlnkovitý řez jádra ideální rozloží váhové zatížení a zajistí dokonalou propustnost vzduchu. Povrch matrace tvoří oblíbená visco pěna, tvarovaná do nopů, které zlepšují prokrvení pokožky a uvolňují svaly během spánku. Je vhodná pro všechny typy lamelových roštů. Celková výška matrace cca 17 cm. Snímatelný potah lze prát do 60°C.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: matrace
Řada: DŘEVOČAL
Typ: ze studené pěny
Rozměry: Výška 17cm
Hmotnost: 7 Kg
Materiál: studená pěna

Pošlete dotaz na zboží SOFIA 7 zónová matrace

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici osm:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek SOFIA 7 zónová matrace. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S "SOFIA 7 zónová matrace" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: DŘEVOČAL

Kategorie produktu: SOFIA 7 zónová matrace