Zavolejte nám 608 449 964

Sedmizónová matrace JOLANA

Kvalitní 7 zónová matrace s výbornou pružností. Matrace je tvořena kombinací nosných desek ze studené pěny, vyráběné na bázi přírodních surovin – ze sojového extraktu. Díky dvojí tuhosti na protilehlých stranách matrace jí lze doporučit pro páry s váhovým rozdílem. Každý si najde svou stranu matrace, která mu svou tvrdostí bude vyhovovat. Středová vrstva matrace je tvořena studenou pěnou, která v nejzatíženější oblasti podpírá páteř. Díky speciálnímu tvarování a kanálkovým průřezům je zajištěno pro každou část těla optimální pohodlí a dokonalé provzdušnění. Matraci je možné položit jak na pevný, tak na polohovací rošt. Výška jádra je 19cm. Doporučená nosnost matrace je do 120 kg. Tvrdost na modré straně je č. 4 a na straně fialové je č. 2. Potah je snímatelný a je možné jej vyprat do 60°C.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: DEL.Jolana
Příplatky dle vybraných variant
Velikosti matrace
200 x 90 cm
Změnit
bez příplatku
Vzorník potahů
úplet
Změnit
397,-
Celková cena
včetně příplatků:
7 018,- Kč
5 800,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
JOLANA matrace z BIO pěny
Doplňující fotky (6)

Varianty produktu

Velikosti matrace

Vzorník potahůVyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Kvalitní matrace z biopěny JOLANA

Kvalitní 7 zónová matrace s výbornou pružností. Matrace je tvořena kombinací nosných desek ze studené pěny, vyráběné na bázi přírodních surovin . Dvojí tvrdost, je doporučena pro páry s váhovým rozdílem. Středová vrstva matrace je tvořena ze studené pěny, aby v nejzatíženější oblasti podpírala páteř. Díky speciálnímu tvarování a kanálkovým průřezům je zajištěno pro každou část těla optimální pohodlí a dokonalé provzdušnění. Matraci je možné položit na pevný nebo polohovací rošt. Výška jádra 19cm.

-atypické rozměry všech matrací jsou možné, lze je objednat pouze e-mailem

Stáhněte si:


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: matrace
Řada: DŘEVOČAL
Typ: biopěna
Rozměry: Výška jádra-19cm
Hmotnost: 7 Kg
Materiál: PUR

Pošlete dotaz na zboží JOLANA matrace z BIO pěny

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici devět:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek JOLANA matrace z BIO pěny. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S "JOLANA matrace z BIO pěny" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: DŘEVOČAL

Kategorie produktu: JOLANA matrace z BIO pěny