Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Ložnice > Matrace > Luxusní matrace > BRIGITA matrace ze studené pěny

Matrace BRIGITA luxusní matrace s perforovaným jádrem ze studené pěny

Luxusní matrace BRIGITA je tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny 2 tuhostí s vloženými válci ze studených pěn o různých tuhostech. Oboustranná matrace, kde nosné vrstvy tvoří viscoelastická pěna tvarovaná do masážních nopků, které zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu spánku. 7 zónové rozdělení nopů je důležité i ze zdravotního hlediska. Zatímco pod rameny a patami oceníte zóny měkčí, pod bedry je potřeba mít podklad pevnější. Použití nopů z visco pěny snižuje protitlak matrace na ležící tělo, čímž se omezuje přetáčení během spánku. Z každé strany matrace je použita viscoelastická pěna s odlišnou tuhostí a proto je matrace vhodná pro široké spektrum uživatelů. Matraci je možné položit jak na pevný, tak na polohovací lamelový rošt. Výška jádra je 19cm. Potah je snímatelný a pratelný do 60°C. Nosnost matrace je do 110 kg. Záruka na jádro matrace je 3 roky.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: DEL.Brigita
Příplatky dle vybraných variant
Velikosti matrace
200 x 90 cm
Změnit
bez příplatku
Vzorník potahů
úplet
Změnit
465,-
Celková cena
včetně příplatků:
8 222,- Kč
6 795,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
BRIGITA matrace ze studené pěny
Doplňující fotky (5)

Varianty produktu

Velikosti matrace

Vzorník potahůVyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Luxusní latexová matrace BRIGITA
Mmatrace je tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny o  dvou tvrdostech s vloženými válci ze studených pěn různých tuhostí. Oboustranná matrace, kde nosné vrstvy tvoří visco pěna tvarovaná do masážních nopků, jež zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu noci.7 izónové rozdělení nopů je důležité i ze zdravotního hlediska. Zatímco pod rameny a patami oceníte měkčí zóny, pod bedry je potřeba mít pevnější podklad. Použití nopů z viscoelastické pěny snižuje protitlak matrace na tělo, čímž se omezuje jeho přetáčení během spánku. Z každé strany matrace je použita viscoelastická pěna s různou tuhostí a proto je matrace vhodná pro velké spektrum uživatelů. Matraci je vhodné položit na pevný nebo polohovací lamelový rošt.
-atypické rozměry všech matrací jsou možné, lze je objednat ale pouze e-mailem

Stáhněte si:


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: matrace
Řada: DŘEVOČAL
Typ: ze studené pěny
Rozměry: Výška jádra-19cm
Hmotnost: 7 Kg
Materiál: studená pěna

Pošlete dotaz na zboží BRIGITA matrace ze studené pěny

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici dvě:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek BRIGITA matrace ze studené pěny. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "BRIGITA matrace ze studené pěny" si zákazníci také objednávají

S "BRIGITA matrace ze studené pěny" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: DŘEVOČAL

Kategorie produktu: BRIGITA matrace ze studené pěny