Zavolejte nám 266 316 228
Úvodní strana > Ložnice > Postele > Max-i Postel Bára - masiv borovice

Max-i Postel Bára - masiv borovice

Postel z masivu borovice o síle 28 mm. Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem.Postele nabízíme v  barevných provedeních přírodní borovice, olše, dub a ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem. Barevná provedení zvolte ve variantách produktuPostele jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120x200 až 180x200 cm) je celková nosnost 240 kg. Laťový rošt je dodáván jako součást postele zdarma Samotná montáž postele je velmi jednoduchá,kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120x200 až 180x200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.  Výška čela u hlavy - 82 cm Výška čela u nohou - 33 cm Rozměr postele(ložní plochy) zvolte ve variantách produktu Veškeré typy matrací naleznete zde - Matrace. Upozornění: V případě objednávky je nutné vyplnit všechny varianty produktu V případě dotazu nás můžete kontaktovat a my Vám rádi poradíme nebo odpovíme na Vaše dotazy. Ilustrační  moření olše,dub,ořech naleznete v připojených foto.

Dodací lhůta: 3 týdny

Katalog. č: VMS.Max-i Postel Bára - masiv borovice
Příplatky dle vybraných variant
Povrchová úprava

Změnit
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
3 415,- Kč
2 823,- Kč bez DPH
Při platbě převodem ušetříte 68,- Kč (- 2% z ceny)
Bc. Michaela MACHÁČKOVÁ Poradí Vám
Bc. Michaela MACHÁČKOVÁ
266 316 228
Max-i Postel Bára - masiv borovice
Doplňující fotky (1)
  • Max-i Postel Bára - masiv borovice

Varianty produktu

Povrchová úprava

  • Podrobný popis a parametry

Postel z masivu borovice o síle 28 mm. Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem.Postele nabízíme v  barevných provedeních přírodní borovice, olše, dub a ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem. Barevná provedení zvolte ve variantách produktu
Postele jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120x200 až 180x200 cm) je celková nosnost 240 kg.

Laťový rošt je dodáván jako součást postele zdarma


Samotná montáž postele je velmi jednoduchá,kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120x200 až 180x200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička. 

Výška čela u hlavy - 82 cm

Výška čela u nohou - 33 cm

Rozměr postele(ložní plochy) zvolte ve variantách produktu

Veškeré typy matrací naleznete zde - Matrace.

Upozornění: V případě objednávky je nutné vyplnit všechny varianty produktu

V případě dotazu nás můžete kontaktovat a my Vám rádi poradíme nebo odpovíme na Vaše dotazy.

Ilustrační  moření olše,dub,ořech naleznete v připojených foto.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: postel
Rozměry: 0

Pošlete dotaz na zboží Max-i Postel Bára - masiv borovice

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici šest:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Max-i Postel Bára - masiv borovice. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: Vomaks

Kategorie produktu: Max-i Postel Bára - masiv borovice