Zavolejte nám 266 316 228
Úvodní strana > Ložnice > Postele > Max-i Postel s přistýlkou Izabela Barva: Olše, Rozměr: 200x90

Max-i Postel s přistýlkou Izabela Barva: Olše, Rozměr: 200x90

Postel s přistýlkou IZABELA je vyrobena z kvalitního masivního borovicového dřeva.Postel je zajímavá pro svoji jednoduchost, moderní vzhled a kvalitní zpracování.Postel má úložné prostory v podobě výsuvných šuplíků na kolečkách pro snadnou manipulaci, který slouží k ukládání hraček či lůžkovin.Postel je dodávána včetně zábrany proti pádu dítěte z postele. Vaše dítě tak bude spát v bezpečí. Zásuvky budou vždy dodány v barvě postele (pokud si nezvolíte kombinaci např.bílá postel + modré zásuvky) - nutno uvést do poznámky při objednání. Pevnost a stabilitu postele zajišťují spoje bukovými kolíky + kovový spoj. Cena obsahuje: postel + přistýlku, 2x laťové rošty, matrace, zábranu, úložný prostor (zásuvky)  Rozměry: 180x80 cm, 200x80 cm, 200x90 cm (zvolte ve variantách produktu) Barva : bez povrchové úpravy,bezbarvý lak,olše,dub,bílá,růžová,zelená,modrá,šedá (zvolte ve variantách produktu) Dodávané matrace k posteli - EUREKA  - výška 10 cm (v případě,že budete požadovat jiné matrace z naší nabídky tak nám toto prosím sdělte vč.typu požadované matrace a my vaši objednávku upravíme) Nosnost vrchní postele - 120 kg Nosnost přistýlky - 100 kg Postel je vyrobena z masivu borovice o síle 2,6 cm.Použité barvy české výroby AKRYCOL určené na dětský nábytek.

Dodací lhůta: 3 týdny

Katalog. č: VMS.Max-i Postel s přistýlkou Izabela Barva: Olše, Rozměr: 200x90
9 887,- Kč
8 171,- Kč bez DPH
Při platbě převodem ušetříte 198,- Kč (- 2% z ceny)
Lukáš SVOBODA Poradí Vám
Lukáš SVOBODA
266 316 228
Max-i Postel s přistýlkou Izabela Barva: Olše, Rozměr: 200x90
Doplňující fotky (17)
  • Podrobný popis a parametry

Postel s přistýlkou IZABELA je vyrobena z kvalitního masivního borovicového dřeva.Postel je zajímavá pro svoji jednoduchost, moderní vzhled a kvalitní zpracování.Postel má úložné prostory v podobě výsuvných šuplíků na kolečkách pro snadnou manipulaci, který slouží k ukládání hraček či lůžkovin.Postel je dodávána včetně zábrany proti pádu dítěte z postele. Vaše dítě tak bude spát v bezpečí.

Zásuvky budou vždy dodány v barvě postele (pokud si nezvolíte kombinaci např.bílá postel + modré zásuvky) - nutno uvést do poznámky při objednání.

Pevnost a stabilitu postele zajišťují spoje bukovými kolíky + kovový spoj.

Cena obsahuje: postel + přistýlku, 2x laťové rošty, matrace, zábranu, úložný prostor (zásuvky)

 Rozměry: 180x80 cm, 200x80 cm, 200x90 cm (zvolte ve variantách produktu)

Barva : bez povrchové úpravy,bezbarvý lak,olše,dub,bílá,růžová,zelená,modrá,šedá (zvolte ve variantách produktu)

Dodávané matrace k posteli - EUREKA  - výška 10 cm (v případě,že budete požadovat jiné matrace z naší nabídky tak nám toto prosím sdělte vč.typu požadované matrace a my vaši objednávku upravíme)

Nosnost vrchní postele - 120 kg

Nosnost přistýlky - 100 kg

Postel je vyrobena z masivu borovice o síle 2,6 cm.Použité barvy české výroby AKRYCOL určené na dětský nábytek.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: postel
Rozměry: 0

Pošlete dotaz na zboží Max-i Postel s přistýlkou Izabela Barva: Olše, Rozměr: 200x90

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici šest:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Max-i Postel s přistýlkou Izabela Barva: Olše, Rozměr: 200x90. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: Vomaks

Kategorie produktu: Max-i Postel s přistýlkou Izabela Barva: Olše, Rozměr: 200x90