Zavolejte nám 608 449 964

MFG ZINGST 4

Nábytek z tahokovu německé společnosti MFG (Mecklenburger Freizeitmöbel GmbH) se vyznačuje perspektivním designovým zpracováním při použití těch nejmodernějších materiálů. Vyjímečnou kvalitu potvrzují náročné zkoušky kvality GS. Speciální čtyřvtstvá poprvrchová úprava s NANO technologií a UV ochranným filterm dodává nábytku prakticky bezúdržbový charakter vhodný do vlhkého a komerčního prostředí. Nábytek z tahokovu MFG je navržen speciálně pro venkvní prostředí. Společnost MFG aby mohla splnit všechny nejvyšší standardy kvality, vyrábí veškerý svůj zahradní nábytek nejmodernější robotizavanou technologií. To podtrhuje pokrok a dynamiku této ryze německé společnosti. 4- vrstvá NANO technologie nanášení barvy - QUADRO NANO COATED Fosforová vrstva NANO keramická konzervační vrstava Hlavní vrstva se složkou barvy Polyesterová UV vrstva Kovové Křeslo ZINGST Rozměry: 95x73x57 cm Hmotnost: 6 kg Výplet s oky s vysokou pevností. Stohovatelné. Speciální 4-vrstvá povrchová úprava s NANO technologií pro venkovní použití ve vlhkém prostředí. Odolné vůči vodě, slunci a mrazu. Polyesterová vrstva s UV filtrem. Ideální pro venkovní gastro použití v restauracích nebo terasách. Test GS kvality. Kovový stůl MEC-MESH 80 Rozměry: 80x80x71 cm Hmotnost: 12 kg Výplet s oky s vysokou pevností. Speciální 4-vrstvá povrchová úprava s NANO technologií pro venkovní použití ve vlhkém prostředí. Odolné vůči vodě, slunci a mrazu. Polyesterová vrstva s UV filtrem. Ideální pro venkovní gastro použití v restauracích nebo terasách. Test GS kvality. Záruka 3 roky. Made in GERMANY

Dodací lhůta: 1 týden

Katalog. č: VAN.26ZINGST4
6 891,- Kč
5 695,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
MFG ZINGST 4 26ZINGST4
Doplňující fotky (2)
  • MFG ZINGST 4 26ZINGST4
  • MFG ZINGST 4 26ZINGST4
  • Podrobný popis a parametry

Popis MFG ZINGST 4Nábytek z tahokovu německé společnosti MFG (Mecklenburger Freizeitmöbel GmbH) se vyznačuje perspektivním designovým zpracováním při použití těch nejmodernějších materiálů. Vyjímečnou kvalitu potvrzují náročné zkoušky kvality GS.
Speciální čtyřvtstvá poprvrchová úprava s NANO technologií a UV ochranným filterm dodává nábytku prakticky bezúdržbový charakter vhodný do vlhkého a komerčního prostředí. Nábytek z tahokovu MFG je navržen speciálně pro venkvní prostředí.

Společnost MFG aby mohla splnit všechny nejvyšší standardy kvality, vyrábí veškerý svůj zahradní nábytek nejmodernější robotizavanou technologií. To podtrhuje pokrok a dynamiku této ryze německé společnosti.

4- vrstvá NANO technologie nanášení barvy - QUADRO NANO COATED

 


  • Fosforová vrstva

  • NANO keramická konzervační vrstava

  • Hlavní vrstva se složkou barvy

  • Polyesterová UV vrstva
Kovové Křeslo ZINGST
Rozměry: 95x73x57 cm
Hmotnost: 6 kg
Výplet s oky s vysokou pevností. Stohovatelné. Speciální 4-vrstvá povrchová úprava s NANO technologií pro venkovní použití ve vlhkém prostředí. Odolné vůči vodě, slunci a mrazu. Polyesterová vrstva s UV filtrem.
Ideální pro venkovní gastro použití v restauracích nebo terasách. Test GS kvality.

Kovový stůl MEC-MESH 80
Rozměry: 80x80x71 cm
Hmotnost: 12 kg
Výplet s oky s vysokou pevností. Speciální 4-vrstvá povrchová úprava s NANO technologií pro venkovní použití ve vlhkém prostředí. Odolné vůči vodě, slunci a mrazu. Polyesterová vrstva s UV filtrem.
Ideální pro venkovní gastro použití v restauracích nebo terasách. Test GS kvality.

Záruka 3 roky.

Made in GERMANY

MANY


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: zahradní sestava
Rozměry: 0
Hmotnost: 36 Kg
Materiál: kov

Pošlete dotaz na zboží MFG ZINGST 4 26ZINGST4

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici osm:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek MFG ZINGST 4 26ZINGST4. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: V-GARDEN

Kategorie produktu: MFG ZINGST 4 26ZINGST4