Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Zahrada > Zahradní nábytek > Nátěr OWATROL AQUADECKS 1 l TEAK

Finální penetrační a přilnavý nátěr OWATROL AQUADECKS 1 l TEAK

Finální penetrační a přilnavý nátěr na dřevo v UV ochranou. Jedná se o pigmentovaný vodou ředitelný olej na bázi alkydových a akrylových pryskyřic. Poskytuje pružnou, dlouhotrvající matnou barvu pro všechny typy dřeva, včetně tvrdých exotických dřevin. OWATROL - AQUADECKS vsakuje, proniká do dřeva a stabilizuje jej za účelem snížení vzniku prasklin, deformací a jiných poškození způsobených vlhkostí a slunečními paprsky. OWATROL - AQUADECKS se může aplikovat na nové i na zvětralé dřevo, poskytuje matný vzhled zvýrazňující krásu dřeva, pohlcuje UV záření, zajišťuje dlouhotrvající finální nátěr a jednoduše se nanáší. V testech dosáhl těch nejlepších výsledků při dlouhodobém ošetření před UV zářením a povětrnostními vlivy. Vydatnost 5 m2/litr (u prvotní aplikace ve dvou vrstvách), 10-12 m2/litr při další údržbě. V odstínu Teak. Obsah plechovky 1 l.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: POM.OWATROL AQUADECKS TEAK 1l
1 018,- Kč
841,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
nátěrové hmoty OWATROL – AQUADECKS
Doplňující fotky (1)
  • nátěrové hmoty OWATROL – AQUADECKS
  • Podrobný popis a parametry

Při klasickém natírání nanesete první vrstvu, která se „vsaje“ a vytvoří na povrchu dřeva ochranný film určité tloušťky a tím se proces nasákavosti ukončí. Po doporučeném několika hodinovém zaschnutí první vrstvy nátěru je povrch dřeva potřeba přebrousit brusným papírem pro dobrou přilnavost druhé vrstvy a teprve potom je možné ji aplikovat. Tato druhá vrstva nátěru již nevsakuje do dřeva, pouze zvětší tloušťku nátěru na povrchu dřeva a tím vzniká na povrchu film, který může časem praskat a loupat se.

Systém nátěru OWATROL „mokré na mokré“ spočívá v nanesení první silné vrstvy nátěru, kterou necháte vsakovat, dokud nezmizí z povrchu dřeva mokrý vzhled. Toto obvykle trvá 15 - 20 min. Ihned poté nanášíte druhou vrstvu nátěru. Tímto způsobem si dřevo „samo“ řekne, kolik nátěru potřebuje, protože se proces sycení dřeva nepřeruší a dřevo se tím dokonale nasytí. Ušetříte tak čas nutný k zaschnutí první vrstvy a také další pracný úkon – broušení povrchu a následné čištění od prachu.

Inteligentní složení nátěru OWATROL – AQUADECKS navíc zaručuje ochranu dřeva zevnitř, která spočívá v tom, že nátěr dokonale uzavře povrch ošetřeného dřeva proti pronikání vlhkosti, ale ponechá ho zevnitř difuzně otevřený, a tak umožňuje dřevu „dýchat“.

Stáhněte si:


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: doplňky zahradní
Řada: Thermowood
Typ: nátěr dřeva
Rozměry: 1 l
Hmotnost: 2 Kg
Materiál: Thermowood

Pošlete dotaz na zboží Nátěr OWATROL AQUADECKS 1 l TEAK

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici devět:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Nátěr OWATROL AQUADECKS 1 l TEAK. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Nátěr OWATROL AQUADECKS 1 l TEAK" si zákazníci také objednávají

S "Nátěr OWATROL AQUADECKS 1 l TEAK" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: PROKOM R & S

Kategorie produktu: Nátěr OWATROL AQUADECKS 1 l TEAK