Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Obývací pokoj > Křesla > Polohovací křeslo MD-17 i pro seniory

Relaxační polohovací křeslo MD-17 i pro seniory

Toto relaxační polohovací křeslo je velmi komfortní, elegantní a dokonale se hodí do jakéhokoli interiéru. Funkce relaxačních a polohovacích křesel je naprosto zřejmá - pohodlí a komfort! Křeslo je plně automatické a ovládá se pomocí kompaktního dálkového ovladače. Toto křeslo je vhodné pro široké využití. Má elektrické ovládání (podnožka i opěrka zad se polohuje zvlášť), funkci naklopení pro snadné vstávání a nasedání. Polohování zádové opěrky je až do polohy vleže. Elekrický polohovací mechanizmus. Konstrukce je stabilní, železná. Polohovací a relaxační křeslo se dodává s demontovaným opěradlem. Pro kompletaci není třeba žádných nástrojů. Opěrka se pouze nasune a sama zaklapne k sedáku. Stiskem tlačítka se relaxační křeslo automaticky polohuje do Vámi zvolené polohy. Elektronicky pohyblivá je zádová opěrka včetně podnožky, obě je možné polohovat samostatně. V křesle tak můžete pohodlně sedět, ale i ležet. Stiskem dalšího tlačítka se křeslo pomalu zvedá a usnadní Vám tak vstávání i nasedání. Polohovací křeslo je vhodné i pro seniory, kterým usnadní obtížné vstávání. Určené je i pro ostatní skupiny osob, kteří chtějí při odpočinku a relaxaci zažít skutečné pohodlí. Kvalitní a pohodlné zpracování polohovacích křesel je velmi efektní a vhodné pro celodenní sezení. Relaxační křeslo se dokonale přizpůsobí Vaší postavě. Velmi hladké a jemné čalounění je na dotek maximálně příjemné! Barvu a typ čalounění si prosím zvolte níže. Relaxační křesla značky MD mají navíc i polohování pro usnadnění vstávání, které je vhodné pro uživatele trpící nejrůznějšími pohybovými a zdravotními problémy. Relaxace a pohodlí pro zdravé i zdravotně hendikepované. V základní poloze slouží relaxační křeslo jako klasické křeslo dodávané k sedacím soupravám. Je nutné dodat, že zádová opěrka je dostatečně dlouhá i pro vysoké postavy. Poloha v leže je relaxační poloha, ve které se tělo uvolní a dochází k celkové regeneraci a uvolnění svalů. Polohování je u zdravotně hendikepovaných vhodné především pro změnu polohy při dlouhodobém jednotvárném sezení. Stiskem tlačítka se křeslo automaticky naklopí a usnadní vstávání i nasedání. Tuto funkci ocení nejen senioři, ale i lidé s tělesným hendikepem, lidé po operacích, srdečních a mozkových příhodách. Nově nabízíme tento model v provedení - pravá kůže v hnědé barvě. Tento model nabízíme také ve verzi s mechanickým polohováním. Více informací viz níže.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: MDD.MD-17
Příplatky dle vybraných variant
Barevné provedení
Syntetická kůže -...
Změnit
bez příplatku
Kolečka

Změnit
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
18 391,- Kč
15 199,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Černá varianta
Doplňující fotky (21)

Varianty produktu

Barevné provedení

KolečkaU tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Výška sedadla:48 cm

Celková výška:104 cm

Celková šířka:84 cm

Šířka mezi opěradly na ruce:45 cm

Hloubka sedadla:48 cm

Délka zádové opěrky:69 cm

Délka podnožky: 49 cm

Maximální hmotnost uživatele:120 kg (v základní poloze 150kg)

Napájení:220V/ 50HZ

Hmotnost křesla:49 kg

Rozměry balení: 78 x 80 x 72cm (Š x V x D)

Materiál:Syntetická kůže, Pravá kůže, Látka VELVET

Výplň polstrování:PUR-pěna, rouno


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: křeslo
Typ: polohovací vhodné pro seniory
šířka: 84 cm
výška: 104 cm
výška sedu: 48 cm
Hmotnost: 49 Kg
Materiál: syntetická kůže

Pošlete dotaz na zboží Polohovací křeslo MD-17 i pro seniory

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici pět:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Polohovací křeslo MD-17 i pro seniory. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Polohovací křeslo MD-17 i pro seniory" si zákazníci také objednávají

S "Polohovací křeslo MD-17 i pro seniory" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: Mad Diamond

Kategorie produktu: Polohovací křeslo MD-17 i pro seniory