Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Předsíň > Věšáky do předsíně > Věšákové stěny > Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - skříňka, zásuvky a police

FANTAZIE - 3 dílná sestava policových stěn se zásuvkami, skříňkou a krytými policemi s výklopem

Souprava 3 dílů předsíňové sestavy FANTAZIE obsahuje: 2 policové stěny, jedna má v dolní části malou skříňku, kterou lze využít jako botník nebo na uložení drobného oblečení, druhá má 2 zásuvky na uložení sezóních šál, čepic, rukavic... . Setava ještě obsahuje věšákovou stěnu s celkem 3 věšáčky na kabáty a odkládací poličkou na čepice a klobouky. Na všech dílech je v horní části výklopná polička, do které lze uložit věci, které mají být skryté před zraky případných návštěv. Na fotografii je sestava v dražší - příplatkové barvě. Barvu lamina v řadě KLASIK - bez příplatku- nebo v řadě TRENDY- příplatkové, moderní, lze vybrat ze vzorníku níže. Rovněž lze sestavu obměnit i sestavit si stěnu podle vlastních potřeb a představ. To je možné vybráním si samostatných dílů z celé řady předsíní FANTAZIE. Samostatné díly naleznete po zarolování na konci této stránky v souvisejících. Mezera mezi moduly je doporučena na 2-6 cm. Předsíňový nábytek je určen k zavěšení na stěnu, což umožňuje jednoduchý úklid podlahy a zároveň chodba působí vzdušně a elegantně.

Dodací lhůta: 6 týdnů

Katalog. č: SMK.D6/23, D6/34, D6/21
Příplatky dle vybraných variant
Vzorník na základní plochy
KLASIK-Buk světlý
Změnit
bez příplatku
Vzorník čelní plochy a police
KLASIK-Buk světlý
Změnit
bez příplatku
Výběr háčků
věšák 1
Změnit
bez příplatku
Výběr úchytek
úchytka 1
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
18 950,- Kč
15 661,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
FANTAZIE předsíňová stěna - sestava prvků :D6/23, D6/34, D6/21 v barvě Driftwood. Jedná se o příplatkovou řadu - TRENDY. Cena u této sestavy je za řadu KLASIK. Výběr lamin v obou řadách je možný ve vzorníku níže.
Doplňující fotky (8)

Varianty produktu

Vzorník na základní plochy

Vzorník čelní plochy a police

Výběr háčkůU tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

Celý program předsíní FANTAZIE je vyroben z oboustranně laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Základní deska je v zadní části po okrajích vyztužena na dvojnásobnou sílu a ohraněna 2 mm ABS hranou. Police doplňují celkový moderní vzhled sestavy. Veškeré čelní plochy jsou ohraněny kvalitní 2 mm hranou. Vysoká přesnost výroby zaručuje bezproblémovou montáž na zeď během několika málo minut. Bezpříplatková řada KLASIK – je  kolekce klasických dezénů k doplnění Vámi zvolených interiérů. Příplatková řada TRENDY –  vyniká hrubou povrchovou strukturou. Ta je velmi podobná přírodním materiálům.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: předsíň
Řada: FANTAZIE
Typ: Kratší s poličkami, výklopnými poličkami, věšákem, zásuvkami a skříňkou.
Rozměry: věšáková stěna - š-62, v-187,1 cm, policové díly- š-62, v-187,1, h-40 cm
Hmotnost: 85 Kg
Materiál: lamino
< >

Pošlete dotaz na zboží Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - skříňka, zásuvky a police

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici osm:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - skříňka, zásuvky a police. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - skříňka, zásuvky a police" si zákazníci také objednávají

K "Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - skříňka, zásuvky a police" doporučujeme

S "Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - skříňka, zásuvky a police" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: ŠIMŮNEK

Kategorie produktu: Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - skříňka, zásuvky a police