Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Předsíň > Věšáky do předsíně > Věšákové stěny > Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - věšák se zásuvkou a s tyčí

FANTAZIE 3 dílná sestava do chodby- 2 věšákové stěny se zásuvkou a 1 věšáková stěna s tyčí na ramínka.

Souprava 3 dílů předsíňové sestavy FANTAZIE obsahuje: 2 věšákové stěny, obě mají v dolní části zásuvku a v horní poličku. Prostřední část tvoří stěna s tyčí na ramínka. Na fotografii je sestava v dražší - příplatkové barvě. Barvu lamina v řadě KLASIK - bez příplatku- nebo v řadě TRENDY- příplatkové, moderní, lze vybrat ze vzorníku níže. Rovněž lze sestavu obměnit i sestavit si stěnu podle vlastních potřeb a představ. To je možné vybráním si samostatných dílů z celé řady předsíní FANTAZIE. Samostatné díly naleznete po zarolování na konci této stránky v souvisejících. Mezera mezi moduly je doporučena na 2-6 cm. Předsíňový nábytek je určen k zavěšení na stěnu, což umožňuje jednoduchý úklid podlahy a zároveň chodba působí vzdušně a elegantně.

Dodací lhůta: 6 týdnů

Katalog. č: SMK.D6/1, D6/37, D6/1
Příplatky dle vybraných variant
Vzorník na základní plochy
KLASIK-Buk světlý
Změnit
bez příplatku
Vzorník čelní plochy a police
KLASIK-Buk světlý
Změnit
bez příplatku
Výběr háčků
věšák 1
Změnit
bez příplatku
Výběr úchytek
úchytka 1
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
12 614,- Kč
10 425,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Předsíňová sestava FANTAZIE - barva lamina je Richmond- je z řady TRENDY, což je příplatkové lamino. Ceny u této sestavy jsou uvedeny v řadě KLASIK - ty jsou bez příplatku. Vybrat řadu a lamino je možné ve vzornících níže.
Doplňující fotky (3)
  • Předsíňová sestava FANTAZIE - barva lamina je Richmond- je z řady TRENDY, což je příplatkové lamino. Ceny u této sestavy jsou uvedeny v řadě KLASIK - ty jsou bez příplatku. Vybrat řadu a lamino je možné ve vzornících níže.
  • Předsíňová sestava FANTAZIE - barvy lamina jsou Richmond a Hacienda bílá - ty jsou z řady TRENDY, což je příplatkové lamino. Ceny u této sestavy jsou uvedeny v řadě KLASIK - ty jsou bez příplatku. Vybrat řadu a lamino je možné ve vzornících níže.
  • Ukázka zásuvky v dolní části poličky.

Varianty produktu

Vzorník na základní plochy

Vzorník čelní plochy a police

Výběr háčkůU tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

Celý program předsíní FANTAZIE je vyroben z oboustranně laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Základní deska je v zadní části po okrajích vyztužena na dvojnásobnou sílu a ohraněna 2 mm ABS hranou. Police doplňují celkový moderní vzhled sestavy. Veškeré čelní plochy jsou ohraněny kvalitní 2 mm hranou. Vysoká přesnost výroby zaručuje bezproblémovou montáž na zeď během několika málo minut. Bezpříplatková řada KLASIK – je  kolekce klasických dezénů k doplnění Vámi zvolených interiérů. Příplatková řada TRENDY –  vyniká hrubou povrchovou strukturou. Ta je velmi podobná přírodním materiálům.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: předsíň
Řada: FANTAZIE
Typ: s věšáky a s tyčí na ramínka
Rozměry: š-62, v-187,1 , h- 40 cm
Hmotnost: 85 Kg
Materiál: lamino
< >

Pošlete dotaz na zboží Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - věšák se zásuvkou a s tyčí

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici čtyři:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - věšák se zásuvkou a s tyčí. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

K "Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - věšák se zásuvkou a s tyčí" doporučujeme

S "Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - věšák se zásuvkou a s tyčí" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: ŠIMŮNEK

Kategorie produktu: Předsíňová sestava FANTAZIE 3 dílná - věšák se zásuvkou a s tyčí