Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Předsíň > Věšáky do předsíně > Věšákové stěny > Předsíňová stěna FANTAZIE - 6 dílná se 2 lavičkami a 2 policovými díly

Předsíň FANTAZIE - 6 dílná sestava - věšáková stěna do chodby - se 2 policovými díly se zásuvkami a skříňkou, 6 věšáčky a 2 lavicemi se zásuvkou.

Souprava 6 dílů předsíňové sestavy FANTAZIE obsahuje: 2x jednomístnou lavici, dvě věšákové stěny s celkem 6 věšáčky na kabáty a odkládací poličkou na čepice a klobouky. Po obou stranách jsou policové díly, jeden se zásuvkami v dolní části a druhý s malou policovou skříňkou, která lze využít např. jako botník. Na fotografii je sestava v dražší - příplatkové barvě. Barvu lamina v řadě KLASIK - bez příplatku- nebo v řadě TRENDY- příplatkové, moderní, lze vybrat ze vzorníku níže. Rovněž lze sestavu obměnit i sestavit si stěnu podle vlastních potřeb a představ. To je možné vybráním si samostatných dílů z celé řady předsíní FANTAZIE. Samostatné díly naleznete po zarolování na konci této stránky v souvisejících. Mezera mezi moduly je doporučena na 2-6 cm. Předsíňový nábytek je určen k zavěšení na stěnu, což umožňuje jednoduchý úklid podlahy a zároveň chodba působí vzdušně a elegantně.

Dodací lhůta: 6 týdnů

Katalog. č: SMK.D6/8, 2x DN6/1, 2x L6/2, D6/14
Příplatky dle vybraných variant
Vzorník na základní plochy

Změnit
bez příplatku
Vzorník čelní plochy a police

Změnit
bez příplatku
Výběr háčků

Změnit
bez příplatku
Výběr úchytek

bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
22 292,- Kč
18 423,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
FANTAZIE předsíňová stěna - sestava prvků :D6/8, 2x DN6/1, 2x L6/2, D6/14 v barvě Avola Pine a Amazonas. Jedná se o příplatkovou řadu - TRENDY. Cena u této sestavy je za řadu KLASIK. Výběr lamin v obou řadách je možný ve vzorníku níže.
Doplňující fotky (3)
  • Ukázka policového dílu se zásuvkami
  • Detail laviček se zásuvkami.
  • Detail zásuvky u předsíně FANTAZIE

Varianty produktu

Vzorník na základní plochy

Vzorník čelní plochy a police

Výběr háčkůU tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

Celý program předsíní FANTAZIE je vyroben z oboustranně laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Základní deska je v zadní části po okrajích vyztužena na dvojnásobnou sílu a ohraněna 2 mm ABS hranou. Police doplňují celkový moderní vzhled sestavy. Veškeré čelní plochy jsou ohraněny kvalitní 2 mm hranou. Vysoká přesnost výroby zaručuje bezproblémovou montáž na zeď během několika málo minut. Bezpříplatková řada KLASIK – je  kolekce klasických dezénů k doplnění Vámi zvolených interiérů. Příplatková řada TRENDY –  vyniká hrubou povrchovou strukturou. Ta je velmi podobná přírodním materiálům.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: předsíň
Řada: FANTAZIE
Typ: Delší - se 2 lavičkami a 6 věšáčky
Rozměry: lavička- š-62, v-44,3, h-40 cm, ostatní š-62, v-187,1, h-40 cm
Hmotnost: 100 Kg
Materiál: lamino
< >

Pošlete dotaz na zboží Předsíňová stěna FANTAZIE - 6 dílná se 2 lavičkami a 2 policovými díly

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici šest:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Předsíňová stěna FANTAZIE - 6 dílná se 2 lavičkami a 2 policovými díly. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

K "Předsíňová stěna FANTAZIE - 6 dílná se 2 lavičkami a 2 policovými díly" doporučujeme

S "Předsíňová stěna FANTAZIE - 6 dílná se 2 lavičkami a 2 policovými díly" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: ŠIMŮNEK

Kategorie produktu: Předsíňová stěna FANTAZIE - 6 dílná se 2 lavičkami a 2 policovými díly