Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Ložnice > Matrace > Sendvičové matrace > Sendvičová matrace NEAPOL s pojeným PUR jádrem 7-zónová V-14 cm

Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu 7-zónová vysoká 14 cm

NEAPOL profilovaná matrace z PUR. Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách. Matrace tak garantuje správnou anatomickou podporu těla. Je vhodné ji uložit na pevný i polohovací lamelový rošt. Výška jádra : 14 cm. Doporučená zátěž: do 100 kg.

Dodací lhůta: 2 týdny

Katalog. č: DEL.NEAPOL
Příplatky dle vybraných variant
Velikosti matrace
200 x 90 cm
Změnit
bez příplatku
Vzorník potahů
úplet
Změnit
134,-
Celková cena
včetně příplatků:
2 366,- Kč
1 955,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Sendvičová PUR matrace NEAPOL 7-zónová
Doplňující fotky (4)

Varianty produktu

Velikosti matrace


Vzorník potahůVyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

NEAPOL profilovaná matrace z PUR. Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách. Matrace tak garantuje správnou anatomickou podporu těla. Je vhodné ji uložit na pevný i polohovací lamelový rošt.
Výška jádra : 14 cm.
Tuhost: 3
Doporučená zátěž: do 100 kg.

-atypické rozměry všech matrací jsou možné a lze je objednat pouze e-mailem většinou za 30% příplatek oproti této akční ceně a 2-3 týdny dodací lhůtou.

Stáhněte si:


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: matrace
Řada: DŘEVOČAL
Typ: sendvičová
Rozměry: Výška jádra-14 cm
Hmotnost: 7 Kg
Materiál: PUR

Pošlete dotaz na zboží Sendvičová matrace NEAPOL s pojeným PUR jádrem 7-zónová V-14 cm

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici čtyři:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Sendvičová matrace NEAPOL s pojeným PUR jádrem 7-zónová V-14 cm. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Sendvičová matrace NEAPOL s pojeným PUR jádrem 7-zónová V-14 cm" si zákazníci také objednávají

K "Sendvičová matrace NEAPOL s pojeným PUR jádrem 7-zónová V-14 cm" doporučujeme

S "Sendvičová matrace NEAPOL s pojeným PUR jádrem 7-zónová V-14 cm" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: DŘEVOČAL

Kategorie produktu: Sendvičová matrace NEAPOL s pojeným PUR jádrem 7-zónová V-14 cm