Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Zahrada > Zahradní nábytek > Zahradní stoly > Teakový stůl VASCO skládací 75 bez otvoru na slunečník

Vysoce kvalitní stůl VASCO kulatý (průměr) 75 cm bez otvoru pro slunečník

Kulatý zahradní stůl VASCO, který je možno snadno složit. Stůl je vyroben z exotického teakového dřeva. Nábytek má neobyčejnou odolnost vůči vlhkosti, teplotním výkyvům, mrazu, plísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání dřeva. Nový systém Parabolic Vám umožní složení stolu během několika vteřin. Přemisťování stolů je velice snadné, a proto jsou populární na terasách i v restauracích. Tato velikost stolu nemá středový otvor pro slunečník.

Dodací lhůta: 1 týden

Katalog. č: KPA.11018
7 581,- Kč
6 265,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
kvalitní teakový stolek o průměru 75 cm.
Doplňující fotky (5)
  • Podrobný popis a parametry

Teakový skládací stůl průměr 75 cm

 

Exkluzivní skládací stůl vyrobený z kvalitního indonézského teaku.

Náš systém Vám umožní složení stolu během několika vteřin.

Přemisťování stolu je velice snadné.

Náš nábytek je navržen hlavně pro venkovní použití s dlouhou životností.

Deska stolu má tloušťku 3,5cm.

Vasco stoly jsou populární na terasách i v restauracích.

Ošetřeno teakovým olejem.

Nevyhovuje-li  Vám tento rozměr, v naší nabídce naleznete různé velikosti stolu.

Vlastnosti teakového dřeva:

Obliba použití exotických dřevin v současné době stále stoupá a právě tak je ideálním materiálem pro nábytek či doplňky Vašeho interiéru i exteriéru. Teak zaujme nejen svou medově zlatohnědou barvouatraktivní kresbou, ale i na dotek příjemným povrchem. Díky prostředí, ve kterém Teka obrovská (Tectona grandis) vyrůstá, získává neobyčejnou odolnost vůči vlhkostiteplotním výkyvůmmrazuplísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání. Pro tyto mimořádné vlastnosti se teak používá především ke stavbě lodí, na výrobu podlah, obkladů, dveří, konstrukcí domů a především na výrobu zahradního nábytku.

Výroba zahradního nábytku:

Těžba dřeva a stejně tak i výroba nábytku se odehrává na střední Jávě. Výrobci vychází z tradičních řemeslných a stolařských postupů, které během posledních několika let obohatili o nespočet inovací. Ať je to malá stolička či velká lavice, každý výrobek je originál. A to nejen svou kresbou dřeva, ale i výjimečným ručním zpracováním. Na konci výrobního procesu je nábytek vyleštěn a trojnásobně ošetřen teakovým olejem. Takto zhotovený nábytek je určen k celoročnímu venkovnímu použití. Na všech výrobcích tohoto typu jsou plastové krytky, které jsou dokonalou ochranou proti oštípnutí. plastové krytky zespodu

Původ teakového dřeva:

Teakové dřevo se vyskytuje ve 3 oblastech - jihovýchodní Asii, jižní Americe a západní Africe. Tento opadavý strom vyrůstá až do výšky 40 metrů. V původních monzunových lesích se dožívá i 200let. Vzhledem k tomu, že poptávka po teakovém dřevě je vysoká, a docházelo by tak k prudkému odlesnění pralesů, pěstují se stromy pro průmyslové zpracování na teakových plantážích, kde se kácí přibližně 25 let po zasetí. Nemusíte se tedy kvůli tomuto nábytku bát o životní prostředí. Tyto výrobky jsou původem z centrální oblasti indonéského ostrova Jáva. Na těžbu dřeva dohlíží místní vláda. Stromy mají svoje označení i certifikát o původu a jsou pravidelně kontrolovány organizací Asmindo (Indonesian Furniture Industry and Handicraft Association).

Na závěr pár rad k údržbě:

Teak je velice odolnou exotickou dřevinou,přesto je přírodním materiálem,který pro zachování své jedinečnosti vyžaduje určitou minimální péči. Povrch teakového dřeva vystaveného slunci, dešti i mrazům se pokrývá stříbrošedou patinou, která je známkou tradiční elegance. Údržba je velmi jednoduchá. Barevnost dřeva se zvýrazní teakovým olejem.Nábytek  zbavíme nečistot mýdlovou vodou a hadříkem naneseme kvalitní teakový olej. Olejujeme 2-3 krát ročně.

Teakový nábytek můžeme ponechat přes zimu venku,ale ujistíme se,že veškeré spoje a šrouby jsou utažené.Pokud se rozhodneme,že nábytek uskladníme,zvolíme chladnější místo jako např.garáž nebo sklep.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: stůl
Řada: VENEZIA
Typ: Skládací
Rozměry: (průměr)75 x v.78 [cm]
šířka: 75 cm
výška: 78 cm
hloubka: 75 cm
Hmotnost: 12 Kg
Materiál: masiv-teak

Pošlete dotaz na zboží Teakový stůl VASCO skládací 75 bez otvoru na slunečník

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici jedna:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Teakový stůl VASCO skládací 75 bez otvoru na slunečník. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S "Teakový stůl VASCO skládací 75 bez otvoru na slunečník" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: FAKOPA

Kategorie produktu: Teakový stůl VASCO skládací 75 bez otvoru na slunečník