Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Zahrada > Zahradní nábytek > Zahradní stoly > Teakový stůl VASCO skládací 90 s otvorem pro slunečník

Kruhový stůl VASCO skládací (průměr) 90 cm z masivního teaku

Kulatý zahradní stůl VASCO, která je možno složit do kompaktních rozměrů. Stůl je vyroben z odolného teakového dřeva. Nábytek má neobyčejnou odolnost vůči vlhkosti, teplotním výkyvům, mrazu, plísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání dřeva. Nový systém Parabolic Vám umožní složení stolu během několika vteřin. Přemisťování stolů je velice snadné, a proto jsou populární na terasách i v restauracích. Tato velikost stolu se dodává se středovým otvorem pro slunečník.

Dodací lhůta: 1 týden

Katalog. č: KPA.11019
9 981,- Kč
8 249,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
skládací stůl s otvorem pro slunečník se záslepkou
Doplňující fotky (3)
  • ukázka spojení dvou kusů stolové desky
  • Teakový stůl VASCO skládací 90 s otvorem pro slunečník
  • Skládací kulatý zahradní stůl VASACO teakový
  • Podrobný popis a parametry

Teakový skládací stůl průměr 90 cm

 

Exkluzivní skládací stůl vyrobený z kvalitního indonéského teaku.

Náš systém Vám umožní složení stolu během několika vteřin.

Přemisťování stolu je velice snadné.

Náš nábytek je navržen hlavně pro venkovní použití s dlouhou životností.

Deska stolu má tloušťku 3,5cm.

Vasco stoly jsou populární na terasách i v restauracích.

Ošetřeno teakovým olejem.

Nevyhovuje-li  Vám tento rozměr, v naší nabídce naleznete různé velikosti stolu.

Vlastnosti teakového dřeva:

Obliba použití exotických dřevin v současné době stále stoupá a právě tak je ideálním materiálem pro nábytek či doplňky Vašeho interiéru i exteriéru. Teak zaujme nejen svou medově zlatohnědou barvouatraktivní kresbou, ale i na dotek příjemným povrchem. Díky prostředí, ve kterém Teka obrovská (Tectona grandis) vyrůstá, získává neobyčejnou odolnost vůči vlhkostiteplotním výkyvůmmrazuplísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání. Pro tyto mimořádné vlastnosti se teak používá především ke stavbě lodí, na výrobu podlah, obkladů, dveří, konstrukcí domů a především na výrobu zahradního nábytku.

Výroba zahradního nábytku:

Těžba dřeva a stejně tak i výroba nábytku se odehrává na střední Jávě. Výrobci vychází z tradičních řemeslných a stolařských postupů, které během posledních několika let obohatili o nespočet inovací. Ať je to malá stolička či velká lavice, každý výrobek je originál. A to nejen svou kresbou dřeva, ale i výjimečným ručním zpracováním. Na konci výrobního procesu je nábytek vyleštěn a trojnásobně ošetřen teakovým olejem. Takto zhotovený nábytek je určen k celoročnímu venkovnímu použití. Na všech výrobcích tohoto typu jsou plastové krytky, které jsou dokonalou ochranou proti oštípnutí. plastové krytky zespodu

Původ teakového dřeva:

Teakové dřevo se vyskytuje ve 3 oblastech - jihovýchodní Asii, jižní Americe a západní Africe. Tento opadavý strom vyrůstá až do výšky 40 metrů. V původních monzunových lesích se dožívá i 200let. Vzhledem k tomu, že poptávka po teakovém dřevě je vysoká, a docházelo by tak k prudkému odlesnění pralesů, pěstují se stromy pro průmyslové zpracování na teakových plantážích, kde se kácí přibližně 25 let po zasetí. Nemusíte se tedy kvůli tomuto nábytku bát o životní prostředí. Tyto výrobky jsou původem z centrální oblasti indonéského ostrova Jáva. Na těžbu dřeva dohlíží místní vláda. Stromy mají svoje označení i certifikát o původu a jsou pravidelně kontrolovány organizací Asmindo (Indonesian Furniture Industry and Handicraft Association).

Na závěr pár rad k údržbě:

Teak je velice odolnou exotickou dřevinou,přesto je přírodním materiálem,který pro zachování své jedinečnosti vyžaduje určitou minimální péči. Povrch teakového dřeva vystaveného slunci, dešti i mrazům se pokrývá stříbrošedou patinou, která je známkou tradiční elegance. Údržba je velmi jednoduchá. Barevnost dřeva se zvýrazní teakovým olejem.Nábytek  zbavíme nečistot mýdlovou vodou a hadříkem naneseme kvalitní teakový olej. Olejujeme 2-3 krát ročně.

Teakový nábytek můžeme ponechat přes zimu venku,ale ujistíme se,že veškeré spoje a šrouby jsou utažené.Pokud se rozhodneme,že nábytek uskladníme,zvolíme chladnější místo jako např.garáž nebo sklep.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: stůl
Řada: VENEZIA
Typ: Skládací
Rozměry: prům.90 x v.78 [cm]
šířka: 90 cm
výška: 78 cm
hloubka: 90 cm
Hmotnost: 14 Kg
Materiál: masiv-teak

Pošlete dotaz na zboží Teakový stůl VASCO skládací 90 s otvorem pro slunečník

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici pět:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Teakový stůl VASCO skládací 90 s otvorem pro slunečník. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Teakový stůl VASCO skládací 90 s otvorem pro slunečník" si zákazníci také objednávají

S "Teakový stůl VASCO skládací 90 s otvorem pro slunečník" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: FAKOPA

Kategorie produktu: Teakový stůl VASCO skládací 90 s otvorem pro slunečník