Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Teakový podnos S ROMEO

Teakový tác ROMEO pro přenos nádobí středně velký

Teakový podnos ROMEO se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při servírování. (prodává se pouze samotný podnos bez podstavce) Nábytek má neobyčejnou odolnost vůči vlhkosti, teplotním výkyvům, mrazu, plísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání.

Dodací lhůta: 1 týden

Katalog. č: KPA.11047
751,- Kč
621,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
teakový podnos středně velký
Doplňující fotky (2)
  • Středně velký podnos na podstavci
  • Středně velký podnos na podstavci s nádobím
(dodáváme pouze podnos, vše ostatní je pouze dekorativní)
  • Podrobný popis a parametry

Teakový podnos pro servírování pokrmů a přenos nádobí. Po chvíli používání se stane vaším nepostradatelným pomocníkem který vám mnohokrát ulehčí práci. (prodává se pouze samotný podnos bez podstavce)

Podstavec lze také níže přiobjednat.

Rozměry: š.35 x hl.45 cm

Vlastnosti teakového dřeva:

Obliba použití exotických dřevin v současné době stále stoupá a právě tak je ideálním materiálem pro nábytek či doplňky Vašeho interiéru i exteriéru. Teak zaujme nejen svou medově zlatohnědou barvou, atraktivní kresbou, ale i na dotek příjemným povrchem. Díky prostředí, ve kterém Teka obrovská (Tectona grandis) vyrůstá, získává neobyčejnou odolnost vůči vlhkosti, teplotním výkyvům, mrazu, plísním a v neposlední řadě i termitům a jinému agresivnímu hmyzu. Mastné hutné teakové dřevo vykazuje maximální pevnost, trvanlivost a nedochází u něj k bobtnání či sesychání. Pro tyto mimořádné vlastnosti se teak používá především ke stavbě lodí, na výrobu podlah, obkladů, dveří, konstrukcí domů a především na výrobu zahradního nábytku.

Výroba zahradního nábytku:

Těžba dřeva a stejně tak i výroba nábytku se odehrává na střední Jávě. Výrobci vychází z tradičních řemeslných a stolařských postupů, které během posledních několika let obohatili o nespočet inovací. Ať je to malá stolička či velká lavice, každý výrobek je originál. A to nejen svou kresbou dřeva, ale i výjimečným ručním zpracováním. Na konci výrobního procesu je nábytek vyleštěn a trojnásobně ošetřen teakovým olejem. Takto zhotovený nábytek je určen k celoročnímu venkovnímu použití. Na všech výrobcích tohoto typu jsou plastové krytky, které jsou dokonalou ochranou proti oštípnutí. plastové krytky zespodu

Původ teakového dřeva:

Teakové dřevo se vyskytuje ve 3 oblastech - jihovýchodní Asii, jižní Americe a západní Africe. Tento opadavý strom vyrůstá až do výšky 40 metrů. V původních monzunových lesích se dožívá i 200let. Vzhledem k tomu, že poptávka po teakovém dřevě je vysoká, a docházelo by tak k prudkému odlesnění pralesů, pěstují se stromy pro průmyslové zpracování na teakových plantážích, kde se kácí přibližně 25 let po zasetí. Nemusíte se tedy kvůli tomuto nábytku bát o životní prostředí. Tyto výrobky jsou původem z centrální oblasti indonéského ostrova Jáva. Na těžbu dřeva dohlíží místní vláda. Stromy mají svoje označení i certifikát o původu a jsou pravidelně kontrolovány organizací Asmindo (Indonesian Furniture Industry and Handicraft Association).

Na závěr pár rad k údržbě:

Teak je velice odolnou exotickou dřevinou,přesto je přírodním materiálem,který pro zachování své jedinečnosti vyžaduje určitou minimální péči. Povrch teakového dřeva vystaveného slunci, dešti i mrazům se pokrývá stříbrošedou patinou, která je známkou tradiční elegance. Údržba je velmi jednoduchá. Barevnost dřeva se zvýrazní teakovým olejem.Nábytek  zbavíme nečistot mýdlovou vodou a hadříkem naneseme kvalitní teakový olej. Olejujeme 2-3 krát ročně.

Teakový nábytek můžeme ponechat přes zimu venku,ale ujistíme se,že veškeré spoje a šrouby jsou utažené.Pokud se rozhodneme,že nábytek uskladníme,zvolíme chladnější místo jako např.garáž nebo sklep.


Záruční lhůta: 24 měsíců
Druh zboží: doplňky kuchyňské
Řada: KOPA
Typ: servírovací
Rozměry: .38 x hl.48 cm
Hmotnost: 2 Kg
Materiál: masiv-teak

Pošlete dotaz na zboží Teakový podnos S ROMEO

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici osm:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Teakový podnos S ROMEO. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S výrobkem "Teakový podnos S ROMEO" si zákazníci také objednávají

S "Teakový podnos S ROMEO" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: FAKOPA