Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Vymoženosti a doplňky k pracovnímu stolu

Vymoženosti a doplňky k pracovnímu stolu

V dnešní době už pojem pracovní nebo kancelářský stůl neznamená jen velkou desku s nohami nebo pevnými bočnicemi a pár zásuvek. Současný psací stůl vyžaduje i řadu technických vymožeností, bez kterých se zkrátka neobejdeme.

Podle potřeby je dnes nutné instalovat do pracovního stolu minimálně jednu průchodku na kabeláž k počítači a jeho součástem. Stolu, umístěnému v prostoru by neměla chybět výsuvná zásuvková lišta, nebo vestavný výklopný elektrický panel.

Kabely je pak dobré z praktického i estetického hlediska skrýt ve spirále na kabeláž. Luxusnější provedení stolu si pak žádá i vestavbu zásobníku na psací potřeby. Pod pracovní deskou by neměl chybět výsuvný element na klávesnici. Podle potřeb uživatele lze instalovat i element pro leváka.

U stolu by též nemělo chybět osvětlení, tzn. technická LED lampa nebo zářivka se skřipcovým nebo přítlačným šroubovacím systémem. Velice praktickou součástí bude jistě i multifunkční noha upevněná podobným přítlačným systémem. Na tuto nohu lze instalovat podložku na telefon, fax, nebo plastový box  A4 na tiskopisy nebo jiné písemnosti. Stejným způsobem může být ukotven i držák plochého monitoru. Aby Těchto tyčových zařízení nebylo příliš, lze je sjednotit v jedné kombinované „věži“ s dvěma nohami a spojovací odkládací policí. Na obě nohy je pak možné kotvit několik plastových odkládacích boxů, stojan ta telefon, lampu, apod.

V případě, že potřebujeme podobnou nebo stejnou technikou a doplňky vybavit dva protilehlé stoly, není nic jednoduššího než na zadní stranu jejich pracovních desek nasadit oboustrannou hliníkovou lištu s originálním osazením zásuvek a prvky k montáži výše zmíněných zařízení. Tato oboustranná lišta navíc umožňuje i zasazení nástěnky nebo plastového plánovacího kalendáře. Možností je skutečně mnoho a u nás je z čeho vybírat.

Vaše dotazy tedy rádi zodpovíme: email: info@cool-nabytek.cz, tel.: 266 316 228