Zavolejte nám 608 449 964
Úvodní strana > Kancelář > Kancelářský nábytek > Kancelářské židle > Zdravotní balanční židle ERGO FLEX M color

ERGO FLEX M color ergonomická židle

Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního systému. Balanční mechanismus lze také zajistit v základní poloze pomocí systému STOP&GO. Pomocí plynového pístu lze regulovat výšku sezení.Židle může být vybavena různými doplňky, jakými jsou např. kruh na oporu nohou, nebo kolečka na parkety a kluzáky. Kovový chromovaný kříž zvyšuje hodnotu a trvanlivost tohoto výrobku.Potahy textilní, omyvatelné, ekokožené i kožené jsou k vidění ve vzorníku na prodejnách nebo zde ve výběru potahů na stránce níže. Tato židle má balanční mechanismus FLEX. Jedná se o židle s českým patentem. Rozdíl mezi klasickou ERGO FLEX M a variantou COLOR je ten, že varianta COLOR má moderní podnoží v bílé barvě, která se navíc hodí i do zdravotnických zařízení. Nosnost 120kg.

Dodací lhůta: 1-2 týdny

Katalog. č: PSA.ERGO FLEX M color
Příplatky dle vybraných variant
Kolečka
kolečka plastová na...
Změnit
bez příplatku
Příslušenství
bez příslušenství
Změnit
bez příplatku
Vzorník čalounění
60051-černá
Změnit
bez příplatku
Celková cena
včetně příplatků:
7 001,- Kč
5 786,- Kč bez DPH
Michal NĚMEC Poradí Vám
Michal NĚMEC
Zdravotní balanční židle ERGO FLEX M color
Doplňující fotky (2)
  • Zdravotní balanční židle ERGO FLEX M color
  • rozměry

Varianty produktu

KolečkaPříslušenství

chromovaná stavitelná opora nohouaretace balančního pohybu mechaniky (ERGO)Vzorník čalouněníAutopotah černá BREEZE Zátěžový potah pro 24hod sezení. Hořlavost: BS 5852 Part 1 0,1 Oděruvzdornost 200 000 cyklů.Oděruvzdornost 100 000 cyklů- NANOTEX - vysoce účinná nešpinivá úprava.Oděruvzdornost 100 000 cyklů- NANOTEX - vysoce účinná nešpinivá úprava.Oděruvzdornost 100 000 cyklů- NANOTEX - vysoce účinná nešpinivá úprava.Oděruvzdornost 100 000 cyklů- NANOTEX - vysoce účinná nešpinivá úprava.U tohoto zboží se jedná o výrobu dle Vašeho přání na zakázku a nelze zde uplatnit právo na vrácení zboží do 14-ti dnů bez udání důvodů

  • Podrobný popis a parametry

Balanční židle Ergo Flex PLUS je výrobkem ryze českého výrobce sedacího nábytku s 20letou tradicí. Uvědomme si, že cca 80% dne strávíme vsedě či zkrátka bez nějakého většího pohybu. Tento sedavý způsob života může způsobovat mnoho zdravotních komplikací (bolesti zad, otoky končetin, celulitidu, vznik trombóz a křečových žil, špatné trávení, ochablost břišních svalů, které jsou nejdůležitější oporou středu těla). Pro prevenci těchto potíží jsou balanční židle vyvíjeny. Díky balančním židlím můžete u kancelářského stolu či v učebně posilovat a rehabilitovat. Tyto židle Vám umožní zdraví prospěšné střídání statického a dynamického způsobu sezení.Balanční židle vám umožní neomezený pohyb do všech stran bez tlaku na meziobratlové ploténky. Balancováním posílíte břišní svaly a speciální tvar sedáku podpoří správné fungování lymfatického a krevního oběhu. Na rozdíl od konkurenčních balančních židlí u této židle můžete velmi jednoduše balanční mechanismus vypnout! Nemusíte tak "sportovat" celý den.


SYSTÉM FLEX / SYSTÉM BALANCE:

 

FLEX - Pro fyzicky zdatnější jedince -> balanční pohyb celé židle včetně opěráku

BALANCE - Pro širokou škálu uživatelů -> balanční pohyb pouze u sedáku. Dva stupně balančního náklonu - jeden aktivnější a druhý méně aktivní.


Komu je židle určena?

Ideální je pro aktivní, fyzicky zdatnější osoby a teenagery pro krátkodobé používání

Taktéž k výškově stavitelným stolům a vyšším pracovním deskám

A dokonce i pro dlouhodobé sezení - ideálně tato varianta doplněná systémem STOP&GO

 

Vlastnosti a vybavení:

Moderní ergonomický design

Speciální tvar sedáku pro podporu lymfatického a krevního oběhu

Mechanismus FLEX s velkým balančním rozsahem do všech stran

Nastavení výšky sedu

Kovový chromovaný kříž pro vysokou zátěž

Kolečka na koberec

 

Volitelné příslušenství:

Výškově stavitelná kruhová opora nohou

Mechanismus STOP&GO pro uzamčení balančního pohybu

Prostorové nastavení područek a podloketek

Výškově stavitelný opěrák pro přirozenou oporu bederní páteře

Zdvih pístu jednoduše ovladatelný nohou - vhodný např. do stomatologických ordinací

Měkčená kolečka nebo kluzáky pro tvrdé podlahy

 

Balanční židle

Balanční židle - Vaše cesta ke zdravému sezení

Kvalitní kancelářské židle s důrazem na ergonomii sezení. Ve spolupráci s odborníky na fyzioterapii a ortopedii na straně jedné, a technology výroby na straně druhé, byl vyvinut jedinečný typ zdravotních židlí FLEXBALANC.

V dnešní hektické a náročné době si lidé neuvědomují, co stojí za jejich špatným zdravotním stavem. Na vině je stresující pracovní prostředí, nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, ale výzkumy prokazují, že jedním z hlavních viníků je špatné sezení. Každý z nás totiž několik hodin denně prosedí, mnohdy i více než 12 či 14 hodin vkuse! Sedíme v autě, v kanceláři u pracovního stolu, doma u televize či počítače. Není divu, že většina z nás trpí silnými bolestmi zad a hlavy, otoky spodních i horních končetin, a máme sklon k obezitě.

Právě na to bylo myšleno během vývoje unikátních židlí FLEX a BALANC. Při sezení na této židli balancujete a Vaše tělo je donuceno reagovat na balanční pohyby korekcemi sezení. Posilujete tím nejen břišní a zádové svaly, ale páteř je neustále v ideální poloze, stejně jako je tomu při chůzi. Takový pohyb zlepšuje lymfatický systém a tím eliminuje tvorbu otoků. Vedlejším efektem často bývá nejen zpevněné břišní a zádové svalstvo, ale i úbytek tukových vrstev.


Záruční lhůta: 36 měsíců
Druh zboží: židle zdravotní
Řada: BALANCE
Typ: balanční židle
šířka: 42 cm
výška: 60 cm
hloubka: 34 cm
Hmotnost: 7 Kg
Materiál: čaloun-kov

Pošlete dotaz na zboží Zdravotní balanční židle ERGO FLEX M color

jméno Váš dotaz
email (*)
telefon
Vepište číslici sedm:

Neváhejte se zeptat našeho prodavače na výrobek Zdravotní balanční židle ERGO FLEX M color. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

S "Zdravotní balanční židle ERGO FLEX M color" souvisí

Výrobky skladem a ihned k dodání

Výrobce: PEŠKA

Kategorie produktu: Zdravotní balanční židle ERGO FLEX M color